Skip to content

SZKOLENIE DLA SENIORÓW NA OSIEDLU DZIESIĘCINY – JAK MOGĘ WSPÓŁDECYDOWAĆ O SWOIM MIEŚCIE?

Fundacja SocLab zaprasza seniorów i seniorki (osoby po 60 roku życia) na szkolenie pt.: JAK MOGĘ WSPÓŁDECYDOWAĆ O SWOIM MIEŚCIE?

Tym razem zapraszamy na osiedle Dziesięciny do biblioteki osiedlowej przy ul. Gajowej 73.

Co będzie na szkoleniu?
Ostatnio pojawiło się wiele nowych zagadnień, które wymagają wyjaśnienia prostym, zrozumiałym językiem. Są to np. budżet partycypacyjny, konsultacje społeczne, inicjatywa lokalna, wolontariat, informacja publiczna. Na szkoleniu opowiemy i wspólnie przećwiczymy, jak z takich form korzystać.

SZKOLENIE… aby WIEDZIEĆ, DZIAŁAĆ i ZMIENIAĆ!

Szkolenie odbędzie się 13 października 2014 r. (poniedziałek) o godzinie 11.00 w bibliotece osiedlowej (Książnica Podlaska – Filia nr 9) przy ul. Gajowej 73 w Białymstoku i potrwa 3 godziny z przerwą na ciastko, kawę lub herbatę. Zapewniamy miłą atmosferę, oprócz nauki także gry tematyczne. Każdy uczestnik otrzyma materiały szkoleniowe oraz ekotorbę.

Osoba prowadząca: Bożena Bednarek
Warsztaty są skierowane do osób powyżej 60 roku życia.

A dodatkowo:

Wybrani uczestnicy szkolenia mają możliwość wzięcia udziału w dwudniowym wyjeździe do Gdyni, planowanym na 20-21 października. Będzie to okazja do przyjrzenia się działaniom, w które angażują się seniorzy w Trójmieście.

Serdecznie zapraszamy!

Wszelkich informacji udziela Agnieszka Maszkowska, Fundacja SocLab, ul. Cieszyńska 3A lok. 402, Białystok, www.soclab.org.pl
Zgłaszać się można telefonicznie – pod numerem +48 731 205 213 lub mailowo: a.maszkowska@soclab.org.pl podając swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu.

SENIORKO I SENIORZE! WŁĄCZ AKTYWNOŚĆ!

Udostępnij