Skip to content

XIX Podlaski Festiwal Nauki i Sztuki

Wraz z ekipą projektu JoinUs4Health jesteśmy w tym roku obecni na XIX Podlaskim Festiwalu Nauki i Sztuki. Rozmawiamy z mieszkańcami o nauce obywatelskiej, o ważnych wyzwaniach związanych ze zdrowiem, o dobroczynnym wpływie przyrody i kryzysach psychicznych w młodym pokoleniu.

Nasze wydarzenia:

14.05.2023 Piknik Naukowy na Stadionie Miejskim

15.05.2023 Kąpiel leśna w Rezerwacie Zwierzynieckim prowadzona przez dr psychiatrii Katarzynę Simonienko z Centrum Terapii Leśnej

17.05.2023 Warsztaty dla młodzieży  „Co się dzieje w mojej głowie? Jak dbać o zdrowie psychiczne?” Warsztat skierowany do młodzieży mający na celu propagowanie zdrowego stylu życia, podstawowej wiedzy na temat podstawowych warunków dbania o zdrowie psychiczne, utrzymanie dobrego samopoczucia. Warsztat prowadziły psychoterapeutki Katarzyna Maria Żywno oraz Joanna Adamska.

17.05.2023 Debata ”Młody umysł – zdrowie psychiczne młodzieży wyzwaniem naszych czasów”. Goście: Julita Maleszewska – psycholożka, psychoterapeutka, wiceprezeska Polskiego Towarzystwa Psychologicznego Oddział Białystok; dr n. med. Agnieszka Kułak-Bejda, doktor nauk medycznych, psychiatra, psychotraumatolog; Jarek Żyliński – psycholog wychowawczy. Moderacja: Dr Katarzyna Sztop-Rutkowska – socjolożka, wiceprezeska zarządu Fundacji SocLab.

19.05.2023 Warsztat „Czas na las. Zajęcia Forest School” czyli Warsztaty leśne w duchu Forest School są skierowane do dzieci w wieku 8-12 lat.

Więcej szczegółów na naszym koncie na FB!

Platforma do nauki obywatelskiej: https://platform.joinus4health.eu/

Strona projektu: https://joinus4health.eu/

Zapraszamy!

JoinUs4Health jest finansowane przez Program Ramowy Unii Europejskiej Horyzont 2020 na podstawie umowy grantowej nr 101006518.

Udostępnij