Skip to content

Trwa nabór do Youthstok – Białostockiego Inkubatora Inicjatyw Młodzieżowych

Youthstok Białostocki Inkubator Inicjatyw

Do 10 marca można zgłaszać się do udziału w programie, który stanowi niepowtarzalną szansę dla młodych osób z Białegostoku, pragnących aktywnie kształtować swoje otoczenie. Youthstok to innowacyjny projekt, który nie tylko edukuje, ale także inspiruje i wspiera młodych changemakerów i changemakerki w realizacji własnych pomysłów na zmianę społeczności lokalnej.

Czym jest Youthstok?

To nie tylko program edukacyjny, ale także społeczność młodych liderów zmian, którzy razem tworzą miasto przyjazne młodzieży. Jeśli jesteś uczniem / uczennicą szkoły ponadpodstawowej (i/lub masz od 14 do 19 lat) i marzysz o wprowadzeniu pozytywnych zmian w swoim otoczeniu, to Youthstok jest dla Ciebie!

🚀 Jak wziąć udział?

1️⃣ Zbierz Zespół: Utwórz 4-osobowy zespół pełen kreatywnych głów.

2️⃣ Zgłoś Się: Prześlij zgłoszenie do 10 marca 2024. LINK TUTAJ 

3️⃣ Dołącz do Nas: Weź udział w MARATONIE PROJEKTÓW 13 marca w Centrum Aktywności Społecznej w Białymstoku.

🎉 Co zyskasz?

Wybrane zespoły otrzymają wsparcie do 3000 PLN na realizację swoich inicjatyw, udział w trzydniowym szkoleniu w Supraślu oraz szansę na rozwijanie swoich umiejętności i pomysłów pod okiem doświadczonych ekspertów.

Nie zwlekaj, dołącz do Youthstok i wspólnie zmieniajmy nasze miasto na lepsze! Więcej informacji oraz zgłoszenia na www.youthstok.org.

Program jest finansowany w ramach programu PROTEUS realizowanego przez Transatlantic Foundation i German Marshall Fund oraz współfinansowany przez Unię Europejską. Program objęty jest honorowym patronatem Prezydenta Miasta Białegostoku, Podlaskiego Kuratora Oświaty oraz patronatem medialnym Radia Akadera.
Udostępnij